Wczytuję dane...
Zwroty i Reklamacje

Zwrot

Masz możliwość zwrotu zamówionych produktów w ciągu 14 dni od daty odebrania zamówienia. Formularz zwrotu znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Prawo do odstąpienia od umowy”, tam też są szczegóły dotyczące zwrotu bez podania przyczyny. Koszt wysyłki zwrotnej leży po stronie kupującego.

Nie można zwrócić ze względów higienicznych i ze względu na ogólnie pojętą ochronę zdrowia produktów w zapieczętowanym opakowaniu, które zostały otwarte. Brak możliwości zwrotu dotyczy przede wszystkim kosmetyków i produktów do pielęgnacji. Brak możliwości zwrotu obejmować może także te perfumy, które po otwarciu nie nadają się do sprzedaży

  • prosimy o kontakt, być może uda się rozwiązać problem zwrotu z korzyścią dla obu stron!

Rezygnacja & Anulowanie zamówienia

Można zrezygnować i anulować zamówienie w ciągu 15 minut od momentu złożenia zamówienia. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numer tel.:

  • prosimy o kontakt, być może jeżeli zamówienie jest w trakcie realizacji i możemy jeszcze wstrzymać wysyłkę - zrobimy to!

Informacje ogólne

Przesyłki wysłane przez klienta "za pobraniem" nie zostaną odebrane przez sklep internetowy oraz zostaną zwrócone do nadawcy.